Рекламна компанія повного циклу
Розміщення зовнішньої реклами
холдери, сіті-лайти, біллборди, брендмауери
Виготовлення зовнішньої реклами
вивіски, рекламні конструкції, об’ємні букви, штендери
Реклама на транспорті
маршрутні таксі, трамваї, тролейбуси, приватні автомобілі
Рекламні послуги
дизайн, поліграфія, широкоформатний друк

Рекламні послуги

Брендування автомобілів Львів в останні роки набуло широкої популярності, так як майже на кожній фірмі є в наявності транспортний засіб. Щодня на вулицях нашого міста проїжджають сотні тролейбусів, трамваїв, автобусів, автомобілів і велика кількість людей щоденно стають учасниками дорожнього руху, та, відповідно, вашими потенційними клієнтами.

Ми пропонуємо Вам ефективний спосіб просування Ваших товарів та послуг - брендування авто Львів, яке здійснюється як на корпоративному траснпорті так і на приватному. Йдеться мова про поклейку автомобілів: легкових, вантажних, автобусів та ін.

Наша компанія в індивідуальному порядку розробить для Вас рекламний макет для поклейки авто, попередньо зробивши всі необхідні заміри та фотофіксації.

Завдяки брендуванню автомобілів реклама Ваших товарів чи послуг буде легко запам'ятовуватись, тим більше, що транспортні засоби пересуваються по різних районах міста, у вас з'явиться можливість охопити велику аудиторію потенційних клієнтів.

Поклейка авто Львів - це яскравий образ Вашої компанії, суть якого полягає в тому, щоб привернути увагу перехожих, зайвий раз нагадати про себе та збільшити "впізнаваність" Вашого бренду.