Рекламна компанія повного циклу
Розміщення зовнішньої реклами
холдери, сіті-лайти, біллборди, брендмауери
Виготовлення зовнішньої реклами
вивіски, рекламні конструкції, об’ємні букви, штендери
Реклама на транспорті
маршрутні таксі, трамваї, тролейбуси, приватні автомобілі
Рекламні послуги
дизайн, поліграфія, широкоформатний друк

Виготовлення зовнішньої реклами

Вивіска - рекламна конструкція, з якої починається знайомство з вашою компанією. Вивіска на магазин повинна бути красивою, яскравою, такою, щоб привертати увагу та добре запам'ятовуватись.

Є зовнішні та внутрішні вивіски, вони можуть бути об'ємними чи плоскими. Найчастіше вивіски, що розміщують на фасаді будинку містять в собі назву організації або закладу, логотип, може бути перелік послуг чи контактна інформація.

Для оформлення офісів та місць продажу, відділів у магазинах, супермаркетах використовують внутрішні вивіски, які служать як вказівники.

Наша компанія виготовляє вивіски фасадні, вивіска на магазин, світодіодні вивіски, рекламні вивіски для офісів, ресторанів та ін. Також можна замовити несвітлові чи світлові вивіски. Несвітлові вивіски - це ті, у яких відсутня внутрішня підствіка. Виготовляються вони з пластику, металу, композитних матеріалів, а рекламне зображення наноситься за допомогою самоклеючої плівки. Світлові вивіски - з внутрішньою підсвіткою, вони можуть бути статичними та динамічними.